Air puri ob 01
Air puri ob 02
Air puri ob 03
Air puri ob 04
Air puri ob 05
Air puri ob 06
Air puri ob 08
LG Purif komplet
Kód produktu: LG AIR PURIFIER AP09RK.NSJ+ AP09RK.UA3
Dostupnosť tovaru: Na dotaz

LG AIR PURIFIER AP09RK.NSJ+ AP09RK.UA3 2,5kW

s Dph1190,00 €
Výrobca LG

LG AIR PURIFIER AP09RK.NSJ+ AP09RK.UA3 vnútorná a vonkajšia jednotka

Nástenná klimatizácia LG AIR PURIFIER 

Moderná, plne vybavená klimatizácia, ktorá vám ponúkne množstvo výnimočných funkcií. Účinne čistí vzduch a okolité povrchy od pachov a baktérií pomocou výkonného plazmového ionizátora. Vďaka inovatívnej technológii UVnanoTM totiž sterilizuje ventilátor až na 99,99 %, čím zabraňuje rozmnožovaniu baktérií vo vnútri. Samozrejmosťou je nízka hlučnosť a integrovaná WiFi s možnosťou riadenia jednotiek prostredníctvom smartfónov s Androidom alebo iOS cez aplikáciu LG Smart ThinQ. Nástenná klimatizačná jednotka LG AIR PURIFIER má príjemný dizajn a vysokú účinnosť. Vďaka zabudovanému duálnemu invertoru chladí rýchlejšie, vydrží dlhšie a pracuje tichšie ako konvenčné modely. LG AIR PURIFIER AP09RK.NSJ má výkon 2,5 kW a je určená pre miestnosti s rozlohou do 25 m2

Filtrácia a čistenie vzduchu dva v jednom. Senzor PM 1.0 v reálnom čase zisťuje prítomnosť jemných prachových častíc a intuitívne zobrazuje stav pomocou štyroch farieb.  Technológia UVnanoTM  sterilizuje ventilátor vo vnútri klimatizácie.

Efektívne chladenie vzduchu, ktoré vás nebude rušiť. 4-cestný Swing zabezpečuje, že chladný vzduch sa dostáva do všetkých kútov miestnosti bez ohľadu na to, kde je klimatizačná jednotka nainštalovaná. JET mód poskytuje optimalizovaný vysokorýchlostný prúd vzduchu, ktorý umožňuje rýchlejšie a zároveň rovnomernejšie vychladenie miestnosti. Významným benefitom je aj tichý režim, ktorý znižuje hladinu hluku až o 3 dB.

Spotreba energie pod kontrolou. Aktívne riadenie energie funguje na princípe regulácie maximálnej frekvencie motora kompresora. Vďaka tomu zariadenie optimalizuje spotrebu energie a chladiacej kapacity. Množstvo použitej energie si na paneli klimatizácie zobrazíte po stlačení tlačidla na diaľkovom ovládaní. Takto získate prehľad a zároveň môžete znížiť spotrebu elektrickej energie.

Stručná charakteristika:

 • Energetická trieda A++
 • Zabudované WIFI
 • Antialergénny filter
 • Antibakteriálny umývateľný predfilter
 • Mikro prachový filter
 • Plasmaster Ionizer Plus a dvojitý ochranný filter
 • Smart diagnostika - pomocou smartphonu umožní pohodlne skontrolovať nastavenie, inštaláciu, riešiť prípadné problémy
 • Aktívne riadenie energie - Prispôsobuje úroveň spotreby energie a chladiacej kapacity reguláciou maximálnej frekvencie motora kompresora
 • Gold Fin - Antikorózna úprava chráni povrch tepelného výmenníka pred zbytočným opotrebovaním a koróziou a predlžuje jeho životnosť
 • Samočistenie - Automatické čistenie zabraňuje vzniku baktérií a plesní v tepelnom výmenníku. Interiér klimatizačného zariadenia je udržovaný čistý vysušovaním výmenníka tepla a sterilizáciou interiéru.
 • JET mód - Chladný prúd vzduchu prichádza do všetkých kútov miestnosti. LG klimatizačné jednotky poskytujú optimalizovaný vysokorýchlostný prúd vzduchu, ktorý umožňuje rýchlejšie chladenie miestnosti a zároveň rovnomerné dodávanie chladného vzduchu v každom smere.
 • Tichý režim zaisťuje tichší a pokojnejší zážitok pre uživateľa tým, že znižuje hladinu hluku až io 3dB. Extrémne nízka hladina hluku len 17 dBA - vďaka BLDC motoru, ventilátoru so šikmými lopatkami a nízkovybračným kompresorom.
 • 4-cestný Swing - distribúcia chladného vzduchu po celej miestnosti. Chladný vzduch sa dostane do všetkých smerov a do každého rohu miestnosti bez ohľadu na to, kde je klimatizačná jednotka inštalovaná.
 • Display spotreby energie - panel klimatizácie po stlačení tlačítka na diaľkovom ovládaní zobrazuje na vnútornej jednotke množstvo použitej energie.Air puri ob 11Air puri ob 10LG UV nanoLG plasma Ionizer
Vnútorná / Vonkajšia jednotka
Chladiaci výkon 2,5 kW
Vykurovací výkon 3,3 kW
Energetická trieda - chl./vyk. A++/A++
Sezónna účinnosti - SEER/SCOP 6,6/4,5 W/W
Prevádzkový rozsah - chladenie -10 až +48 °C
Prevádzkový rozsah - vykurovanie -10 až +24 °C
Rozloha miestnosti do 25 m²
Ročná spotreba el.energie chladenie - 161 kWh
Záruka 3 roky
Vnútorná jednotka
Hlučnosť - min/max 21/42 dB(A)
Rozmery (VxŠxH) 348x857x189 mm
Hmotnosť 9,4/ kg
Vonkajšia jednotka
Hlučnosť - max 48/50 dB(A)
Rozmery (VxŠxH) 495x717x230 mm
Hmotnosť 26,0 kg
Typ chladiva R32/0,7 kg
Podrobnejšie technické parametre  >>>
Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.