Air puri ob 013
Air puri ob 021
Air puri ob 035
Air puri ob 046
Air puri ob 054
c16553d95dd7f07167efe41729843c6177bd1b15a8dfd0f86c47960cddbd85143
Kód produktu: LG AIR PURIFIER AP09RK.NSJ MULTI
Dostupnosť tovaru: Na dotaz

LG AIR PURIFIER AP09RK.NSJ 2,5kW multi

s Dph429,00 €
Výrobca LG

LG AIR PURIFIER AP09RK.NSJ vnútorná jednotka multi

Nástenná klimatizácia LG AIR PURIFIER AP09RK.NSJ

Moderná, plne vybavená klimatizácia, ktorá vám ponúkne množstvo výnimočných funkcií. Účinne čistí vzduch a okolité povrchy od pachov a baktérií pomocou výkonného plazmového ionizátora. Vďaka inovatívnej technológii UVnanoTM totiž sterilizuje ventilátor až na 99,99 %, čím zabraňuje rozmnožovaniu baktérií vo vnútri. Samozrejmosťou je nízka hlučnosť a integrovaná WiFi s možnosťou riadenia jednotiek prostredníctvom smartfónov s Androidom alebo iOS cez aplikáciu LG Smart ThinQ. Nástenná klimatizačná jednotka LG AIR PURIFIER má príjemný dizajn a vysokú účinnosť.

Filtrácia a čistenie vzduchu dva v jednom. Senzor PM 1.0 v reálnom čase zisťuje prítomnosť jemných prachových častíc a intuitívne zobrazuje stav pomocou štyroch farieb.  Technológia UVnanoTM  sterilizuje ventilátor vo vnútri klimatizácie.

Efektívne chladenie vzduchu, ktoré vás nebude rušiť. 4-cestný Swing zabezpečuje, že chladný vzduch sa dostáva do všetkých kútov miestnosti bez ohľadu na to, kde je klimatizačná jednotka nainštalovaná. JET mód poskytuje optimalizovaný vysokorýchlostný prúd vzduchu, ktorý umožňuje rýchlejšie a zároveň rovnomernejšie vychladenie miestnosti. Významným benefitom je aj tichý režim, ktorý znižuje hladinu hluku až o 3 dB.

Stručná charakteristika:

   • Energetická trieda A++
   • Zabudované WIFI
   • Antialergénny filter
   • Antibakteriálny umývateľný predfilter
   • Mikro prachový filter
   • Plasmaster Ionizer Plus a dvojitý ochranný filter
   • Samočistenie - Automatické čistenie zabraňuje vzniku baktérií a plesní v tepelnom výmenníku. Interiér klimatizačného zariadenia je udržovaný čistý vysušovaním výmenníka tepla a sterilizáciou interiéru.
   • JET mód - Chladný prúd vzduchu prichádza do všetkých kútov miestnosti. LG klimatizačné jednotky poskytujú optimalizovaný vysokorýchlostný prúd vzduchu, ktorý umožňuje rýchlejšie chladenie miestnosti a zároveň rovnomerné dodávanie chladného vzduchu v každom smere.
   • Tichý režim zaisťuje tichší a pokojnejší zážitok pre uživateľa tým, že znižuje hladinu hluku až io 3dB. Extrémne nízka hladina hluku len 17 dBA - vďaka BLDC motoru, ventilátoru so šikmými lopatkami a nízkovybračným kompresorom.
   • 4-cestný Swing - distribúcia chladného vzduchu po celej miestnosti. Chladný vzduch sa dostane do všetkých smerov a do každého rohu miestnosti bez ohľadu na to, kde je klimatizačná jednotka inštalovaná.

Táto klimatizačná jednotka je vnútornou časťou funkčného celku klimatizačného zariadenia. Pripája sa k vonkajšej jedntke MULTI, ktorú je potrebné, pre správny chod, vybrať poľa počtu pripojených vnútorných jednotiek a ich súčtu výkonov.

Air puri ob 10LG UV nanoLG plasma Ionizer
Vnútorná jednotka AP09RK.NSJ
Chladiaci výkon 2,5 kW
Vykurovací výkon 3,3 kW
Rozloha miestnosti do 25 m²
Hlučnosť - min/max 21/42 dB(A)
Rozmery (VxŠxH) 348x857x189 mm
Hmotnosť 9,5 kg
Typ chladiva R32 / R410A
Záruka 3 roky
Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.