PURE vnútorná 33
PURE vnutorná5
PURE vnutorná19
PURE vnutorná21
PURE vonkajšia
PURE DO22
Kód produktu: Wind-Free Pure 1.0
Dostupnosť tovaru: Na dotaz

SAMSUNG Wind-Free Pure 1.0 AR12AXKAAWKNEU AR12AXKAAWKXEU

s Dph1690,00 €
Výrobca Samsung

AR12AXKAAWKNEU - AR12AXKAAWKXEU vnútorná - vonkajšia jednotka

Samsung WindFree Pure 1.0

Chladenie Wind-Free™ Vďaka chladeniu Wind-Free™ si môžete užívať príjemnú teplotu v miestnosti bez prievanu. Jemne a ticho rozptyľuje vzduch cez 23000 mikro dierok bez nepríjemného silného prúdenia mrazivého vzduchu. Vďaka pokročilému riadeniu prúdenia vzduchu tiež rovnomernejšie vychladí širšiu a väčšiu plochu.

Chladenie Wind-Free™ (s úsporou energie) Vďaka energeticky efektívnej funkcii Wind-Free™ šetríte peniaze každý deň. Keď je aktivovaný režim Wind-Free™, vonkajšia jednotka spotrebúva len minimum energie – až 77% menej ako v režime rýchleho chladenia. Môžete si tak užívať príjemný chlad bez obáv z účtov za elektrinu.

PM 1.0 filter Elektrostatický filter PM1.0 dokáže filtrovať prachové častice už od veľkosti 0,1 µm až do 0,3 μm a zabezpečiť tak čistejší vzduch v obytných domoch. Filter PM1.0 nielenže zachytáva ultra jemný prach a odstraňuje až 99% baktérii. Filter PM1.0 je čiastočne umývateľný, čo poskytuje používateľom veľkú výhodu

AI Auto Comfort S funkciou AI Auto Comfort máte inteligentnejší spôsob života na dosah. Táto funkcia automaticky optimalizuje rozličné režimy na základe analýzy podmienok v miestnosti a vzorov používania. Podľa vašej preferovanej teploty automaticky vyberie najvhodnejší režim na zabezpečenie optimálnych podmienok.

Rýchle chladenie Rýchlo vychladí každý kút miestnosti pre neustály pocit pohodlia. Vďaka technológii zosilnenia digitálneho invertora ochladí vzduch až o 43% rýchlejšie. Jeho pokročilý dizajn sa vyznačuje aj o 15% väčším ventilátorom, o 18% širším prívodom a o 31% širšími lopatkami. Studený vzduch sa tak môže šíriť ďalej a v širšom rozsahu – a to až do 15 metrov.

SmartThings Ovládajte teplotu vo svojej domácnosti kedykoľvek a odkiaľkoľvek. Pomocou aplikácie SmartThings môžete vzdialene monitorovať a sledovať klimatizáciu jediným dotykom. Prípadne systému umelej inteligencie (AI) jednoducho povedzte, čo chcete a spraví to za vás. Dokonca vám odporučí najvhodnejšie nastavenia.

Automatické čistenie (v 3 krokoch) Čistý vzduch bez námahy. Funkcia automatického čistenia automaticky vysuší výmenník tepla v 3 krokoch. Fúkaním vzduchu na výmenník počas 10 až 30 minút ho zbaví vlhkosti. Tým zabraňuje množeniu baktérií a nepríjemnému zápachu.

Menej hluku Vychlaďte svoje obytné priestory bez rušivého hluku. Hoci kompresor produkuje silný prúd vzduchu, je naozaj tichý, keďže používa dvojrúrový tlmič. Taktiež stlmuje hluk toku chladiva pri prevádzke na vysoký výkon a minimalizuje okolitý hluk pri prevádzke na nízky výkon.

DuraFin™ Plus Užívajte si príjemný chlad omnoho dlhšie. Výmenník tepla Ocean Fin je vyrobený z materiálu odolného proti korózii, ktorý ho chráni pred zhrdzavením. Môžete si tak dlhodobo užívať optimálny výkon výmenníka tepla. Špičková odolnosť proti korózii bola preukázaná 480-hodinovým testom SST (rozprašovanie slanej vody)


PURE obr1PURE obr2PURE obr3

Vnútorná / Vonkajšia jednotka AR12AXKAAWKNEU
AR12AXKAAWKXEU
Chladiaci výkon 3,5 kW 
Vykurovací výkon 4,0 kW
Energetická trieda - chl./vyk.  A++/A++
Sezónna účinnosti - SEER/SCOP 7,2/4,6                 
Oblasť použitia chladenie °C  -10 -- +46
Oblasť použitia kúrenie °C  -15 -- +24
Rozloha miestnosti  35 m²
Ovládanie WiFi  Áno
Záruka  3 roky
Vnútorná jednotka
Hlučnosť - min/max  19/40 dB(A)
Rozmery (VxŠxH)mm  345x820x215 
Hmotnosť   10,3 kg
Vonkajšia jednotka
Hlučnosť - max  46dB(A)
Rozmery (VxŠxH)  548x790x285 mm
Hmotnosť kg  32,5
Chladivo typ/kg  R32/0,965
 Podrobnejšie technické parametre >>

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia pre tento tovar.